Про компанію

Виробництво ТОВ "Т М К" територіально розташоване в Хмельницькій та Київській області. Активи компанії складаються з двох забійних цехів і переробного цеху з виробництва напівфабрикатів, виробництво обладнане сучасними холодильними камерами, а також професійним обладнанням необхідним для ведення господарської діяльності.

Команда ТОВ "Т М К" має позитивний досвід роботи з 1993р.. За роки існування сформований стабільний ринок збуту, а також вибудувана робота по заготівлі великої та дрібної худоби.

Компанія ТОВ "Т М К" має широку географію заготівлі сировини (велика рогата худоба (ВРХ), свині, вівці, барани). Закупівлю здійснюємо різними способами по всій території України:

по живій вазі: узгодження ціни за одиницю ваги, зважування, узгодження вирахувань на вміст шлунково-кишкового тракту і можливу вагітність.

по забійній вазі: узгодження ціни за одиницю ваги, забій, зважування, розрахунок загальної вартості (забійна вага * ціна). Нутрощі і шкура залишається у Покупця.

При закупівлі великої рогатої худоби перевагу віддаємо важкому бику м'ясної породи (абардин, чорний ангус, лімузин, салерс), а також купуємо молодих биків і телиць, телят і корів, незалежно від ступеня вгодованості, віку та ваги.

Свиней для забою купимо виключно беконного або м'ясного типу, вагою від 95 кг до 120 кг, м'язи повинні бути добре розвинені, особливо в області стегенця, спини, лопаткової частини, шкура і підшкірна тканина без травматичних ушкоджень.

Команда ТОВ "Т М К" готова стати Вашим надійним партнером та на взаємовигідних умовах оперативно вирішити поставлене завдання з максимальним комфортом та якістю.